Тавдугаар сард цахилгаан хязгаарлах хуваарь

2018-05-01 11:48:31

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-иас шугам сүлжээнд энэ сард засвар үйлчилгээ хийх хуваарийг гаргажээ. Иймд цахилгааны хэрэглээгээ зохицуулахыг зөвлөлөө.

Цаг агаарын болон болзошгүй аваар саатлаас шалтгаалан засварын хуваарьт өөрчлөлт орох магадлалтай ба өөрчлөгдсөн тохиолдолд УБЦТС ТӨХК-тай байгуулсан гэрээнд бүртгэлтэй утсаар холбогдож ААН, үйлдвэр, компаниудад мэдээлэх болно.

Хэрэглэгчдийг байршлаар нь баримжаалан жагсааж байгааг анхаарна уу.

ХУВААРЬ:

Сар өдөр

Дүүрэг

Засвар хийх цаг

Засварт хамрагдах объектуудын тоймчилсон байршил 

1/Y

 

Сүхбаатар

13:30-14:30

9, 11-р хороо Алтайн 1-8, 15-р гудамж, Ай моторс,Соёолж,  Саяар ХХК-ууд, иргэн Мягмарсүрэн, Энхмаа,  Тогтохжаргал, Үүрийнтуяа

14:30-15:30

9-р хороо77, 78, 80-р байр, Алтайн 12, Монтед констракшн, Хас гоёл, Мобиком,  Юнител ХХК-ууд, Өөдөө байгаль, Өсөх, Алтай 77 СӨХ-үүд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

10.30-15.00

Бэлон ХХК болон ойр орчмоор

11:00-18:00

УСУГ-ын худгууд, 11-р хороо, Цагдаа, Эмнэлэг Соёмбот өргөө, Соёмбо СӨХ, Жи Эм Эс Эс ХХК, ХААИС-ийн оюутны 3, 4-р байр болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

11:00-18:00

3, 4, 26-р хороо Их Нарангийн 9, 15-18, Бага Нарангийн 34-44, Мандал овооны 3-13, 30, Баруун Нарангийн 50, Алтан овооны 1-28, 35,  МТЗ-9-р гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-15.00

4-р хороо Хаан банк, Уурхайчдын 5 давхар, ЗДТГ, УБЦТС ТӨХК-ийн Налайх ХҮТ, Их амны айлууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

2/Y

 

Сүхбаатар

 

10.30-15.00

8-р хороо Улаанбаатар хэвлэл ХХК, түүний ойр орчмоор

11:00-17:00

10:30-17:30

18-р хороо Шарга морьт, эцсийн буудал орчмоор, Оросын пионерийн зуслан /хуучнаар/, Модон завод, Зуунмодны зуслан болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

10.30-15.00

2-р хороо Гутал ХХК, Номин юнайтед болон эдгээрийн ойр орчмоор, иргэн Алтангэрэл

11:30-17:00

2, 3-р хороо ЗДТГ, Орчлон констракшн, Орхон дээд сургууль, 25, 26, 27,  Шаравын 20, 42А, 51, 52-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:30-18:00

12, 13-р хороо 013, 120, 326-р цэргийн ангиуд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

14:30-15:30

20-р хороо Авто импекс, Экстудр менежмент ХХК-ууд

13:30-14:30

29-р хороо Иргэн Заяабаатар, Цэцэгмаа, Гараж эзэмшигчдийн холбоо, Кремл СӨХ болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

 

10.00-13.00

7-р хороо Өвөр шандын 7-14-р гудамж

10.00-18.00

1, 4, 7-р хороо Уурхайчдын гудамж, Өвөршанд, 7-р хорооны арын хэсгээр, Петровис, Содмонгол ШТС-ууд, Шалган нэвтрүүлэх пост болон эдгээрийн ойр орчмоор

14.00-17.00

7-р хороо Өвөр шандын 1-7-р гудамж

3/Y

Баянзүрх

10:30-17:30

УСУГ-ын худгууд

Сүхбаатар

13:30-14:30

15-р хороо Дамбадаржаагийн 15-17, 20-р гудамж, Тэнүүн далай БНН болон эдгээрийн ойр орчмоор

14:30-15:30

11-р хороо Зүүнсалааны 7-р гудамж, Сутай тэргүүн, Мандалын түрүү, Өгөөмөр Адимон, Халзан нуга ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор, иргэн Наранцэцэг, Хандаа, Эрдэнэбаяр

Хан-Уул

11:30-17:00

2, 3-р хороо 43, Эрчим хүчний 19, 21, 49,50, 19-р хорооллын 3, 4, Мансард 4, Нэхмэлийн 1-20, 5-11, 12А, В, Говийн 16, 35-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

11:30-13:00

23-р хороо, Хорооны байр болон ойр орчмоор

11:30-18:00

6, 7, 14-19, 23, 29-31-р хороо Алтайн 2, 3, 5, 6, 7, 14, 15, 19, 20, Хамбын 1-5, 8, Хангайн 54, 58, 64, 66, 67, 68, 69, Чулуутын 1-3, 6-8, Тоосгоны 24, Хилчний 5-8-р гудамжууд, Хилчин хотхон болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-18.00

3-р хороо Уурхайнууд, 314-р ЦА, Бласт ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

4/Y

Сүхбаатар

11:00-17:00

1-р хороо 13-р хорооллын  42, 58 байр, 1-р амаржих газар, Энержи интернэйшнл, Бүргэд интернэйшнл, ЭМЖЖ, Эм Эм Эм Ди,  Хасбуу ХХК-ууд, Улаан загалмайн нийгэмлэг, Таны төлөө бид эмнэлэг, Прокурорын ерөнхий газар,  Ионсей найрамдал эмнэлэг, АШУҮИС, ЭМЯ болон эдгээрийн ойр орчмоор

12:00-13:00

13-р хороо Рашийн 9-13-р гудамж, МҮЭ-ийн 2-9, ҮТЗ-ийн 1-р байр болон эдгээрийн ойр орчмоор, иргэн Болормаа, Басбаяр, Батдэлгэр, Чулуунцэцэг

13:00-14:00

14-р хороо Хандгайтын 35-36, 41-43-р гудамж, Тэрхийн цагаан далай ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор, иргэн Лхагважав, Нямдоржийн АОС

Чингэлтэй

11:00-18:00

10, 11, 12-р хороо УБ нэгтгэл, 134-р цэцэрлэг, Скайтел, Юнител, Албадан саатуулах төв, Коллекшн, Бяцхан сүлдээхэн, Хүчит шонхор, АНКО, Тэнцвэр трейд  ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

11:00-17:00

1-р хороо Буян, Агни трейд, Тал худаг, Шинэ барилга, Туушин ХХК-ууд тэр орчмоор

11:30-18:00

9, 10-11, 22, 23-р хороо Зүүн Нарангийн 18, Горькийн 18, 22, 23, 20, 31-р гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

11:30-18:00

7, 13, 14-р хороо Туулын 2Б хэсэг, Туулын задгай, Бөхөг гол, 2, 3, 4-р хэсэг задгай, Төв аймаг Алтанбулаг сум 2-р хороо, Малын удмын сан,  Түмэн шувуут, Алтан тариа,  Алтан сүлжээ системс  ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

7/Y

Баянзүрх

 

03:00-04:00

2, 21-р хороо Сэлбийн 39, 41, 43, 44, 46-р гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:00

11-р хороо Товчоо орчмоор, Петровис, М-Ойл, Шунхлай ШТС-ууд, Скай резорт болон замын хойд талын айлууд, Дэнжийн 3Т-21 гудамж, Одон орон судлах Оргил төв, Хүрэл тогоот, Монгол Хабитат, Хүрхрээ тур, Монгол тур ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

12:00-16:00

11-р хороо Ургах наран хорооллын 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12-р байрууд, Хорчин булан, Хөдөөгийн цахилгаан, Хүч Боржигон транс,Топ шилэн хийц, MCSинтернэйшнл, Эрчим арт, Мобиком, Дөл түшиг, Хүү-Эрдэнэ ХХК-ууд, УСУГ-ын Завсрын усан сан болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сүхбаатар

00:00-01:00

14, 15,16,18-р хороо Дамбадаржаа орчмоор

01:00-02:00

12, 13, 14-р хороо Рашаант, Ногоон талбай, Хангайн гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

06:00-07:00

11, 13-р хороо Рашааны гудамж, 35-р сургууль болон эдгээрийн ойр орчмоор

Чингэлтэй

 

02:00-03:00

14, 15, 18-р хороо Жаргалант, Согоот, Хандгайт орчмоор

04:00-05:00

17, 18-р хороо Сурагчийн гудамж, Зүрх уул, Чингэлтэйн зуслан болон эдгээрийн ойр орчмоор

05:00-06:00

18, 19-рхороо Тахилт, Яргайтын гудамж

Сонгинохайрхан

11:00-18:00

2, 3, 4-р хороо 42, 65-р сургуулиуд, Шунхлай ШТС, Их Нарангийн 1, 3, 4, Бага Наран, Орбитын 8, 29, 30-р  гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-13.00

2-р хороо Тайжийн гэр хорооллын 1-7-р гудамж, МТШТС

14.00-17.00

3-р хороо 109-р сургууль болон ойр орчмоор

8/Y

 

Баянзүрх

11.00-17.00

11-хороо Ногоон зоорь орчмоор

11:00-17:00

8, 13, 14, 22-р хороо Өлгийн 3, 16, 18, 19, 20, 31, Ойн 1, 2, Дүүргийн 4, 6, 7, 8, 9-р гудамжууд, 69А, Б, 71, 72, 77,79, 86, 88, 89,  90 А, Б, В, Г, 91, 106-7-р байрууд,  Хими, Физик, Биологи, Түүхийн хүрээлэн, 14-р сургууль, Цагдаагийн хэлтэс, Яаралтай тусламж, Үндэсний архивын газар, КУДС, Цэргийн нэгдсэн эмнэлэг, 3-р амаржих газар, Нийгмийн халамж үйлчилгээ, Эрүүл мэндийн нэгдэл, Био хэмжил зүйн төв, 172-р цэцэрлэг, МУИС-ийн цөмийн судалгааны төв, БХЯ-ны барилга захиалагчийн алба, 16-р хорооллын 50, 60, Данзангийн 3-р байрууд, Улаанхуаран ОНӨААТҮГ болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сүхбаатар

15:00-16:00

12-р хороо Хангайн 8, 17-р гудамж, Эж эрдэнэ, МВВ ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

16:30-17:30

13-р хороо  Рашааны 8, 9-р гудамж, Санколл БНН,  РСТ, Инкозон ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор, иргэн Оюунцэцэг, Алтанхуягийн АОС, Нарантуяагийн гараж

Чингэлтэй

11:00-17:30

7-р хороо Хувьсгалчдын Г-10, 11-р гудамж, Пүрэвдорж, Бат-Амгалангийн АОС, Баярмагнай /зочид буудал/, Эрх зүйн туслалцааны төв, Цэгээн хайрхан ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:00

7, 8, 9-р хороо Баруун Тасганы 1-3, 7, 8, Дунд Тасганы 1, 6-9,  Зүүн Тасганы 3-6, Усан сангийн1-6, Дэнжийн 28,30, 41,42-р гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

11:00-16:00

2-р хороо 2-рхороолол төмөр зам, Барс зах орчмоор

11:00-18:00

11, 23-р хороо Зүүн Ард Аюушийн1, 2, 5, 6, 7, 9-16, 25, Хувьсгалчдын Д-ын 1-3, 2-5-р гудамж болон ойр орчмоор

Хан-Уул

11:00-17:00

3-р хороо МХЕГын лаборатори, ТV5 ТВ, Хөдөлмөрийн бирж, 41-р цэцэрлэг, Орхон их сургууль, Монгол дээд сургууль, Делта авто засвар, Татварын хэлтэс, Цагдаагийн хэлтэс, Арьс ширний 31-р байр, Яармаг хоршоо, Гүрэлт ном болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

 

09:00-10:00

1, 2-р хороо Толгойт, Орбит орчмоор

10:00-11:00

1-р хороо Дата төв

09:00-10:00

1, 2-р хороо Толгойт,Орбит орчмоор

Налайх

 

09:00-17:00

Хий, Цементийн үйлдвэр

10.00-13.00

1-р хороо Энгэр шанд

15.00-17.00

6-р хороо Хаан поло амралт

8-11/Y

Хан-Уул

11.00-17.00

Монгол вояаж, Цагаан шонхор, Эрхэт сүлд, ДИСИБИ, Морин нуур, Боржин зам, Хийт констракшн, Сандей, РЭС ХХК-ууд, Тахианы ферм, иргэн Мөнх-Очир, Буянт Ухаа 1, 2-р хороолол, Буга, МИАТ-ын сувилал, Хишиг сувилал, Газрын тос, НХХЯ, ТТХГ-ын зуслангууд болон эдгээрийн ойр орчмоор, ЦЭЭБ, Дьювилла, Газрын тос, ЕТГ-ын дэд станцын хэрэглэгчид

9/Y

 

Баянзүрх

 

11:00-17:00

26-р хороо Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн, ойр орчмоор

11:00-17:30

13-р хороо Алтан тэвш хороолол, Дүүргийн 1-16-р гудамж

11:00-15:00

26-р хороо Түвхэнхан, Их Монгол, Их үйлсийн эрэлд ХХК-ууд, Их Монгол хороолол, Жаргалтай хот цэцэрлэг

11:00-15:00

26-р хороо Би Өү Эй Ти, Элфреско, Нандин-Охин, Монгол медиа Солюшн, Бадамдэлгэрэх, Нахиа импекс, Гашуун Булаг, Хар инвест фитнесс, Хас буга, Баян Ундрал Эрдэс групп, Эрдэнэчимэг элит эгшиглэн ХХК-ууд, Төрийн банк, Том жаал цэцэрлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

12:00-15:00

1, 11, 15-р хороо Хурд хороолол, 6А, В, С, D, E, 62, 63, 64, Од 29, 30-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

10.30-16.00

22-р хороо Тахилтын гудамж, Төхөөрөмж,  188-р цэцэрлэг, Оюунчимэг /өрх эмнэлэг/, ЭЭБТ, Сэрүүн Эрдэнэ, Вагнер-Ази тоног, Нью Эра Турс Монгол, Свифтланд марк ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:00

22-р хороо Баянголын амны зуслан, Найрамдал хотхоны хойд хэсгээр болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-13.00

2-р хороо Нарлагийн задгай, Автобус бааз, ойр орчмоор

14.00-17.00

2-р хороо Нарлаг, Наадам хороолол, ойр орчмоор

10/Y

 

Сүхбаатар

11:00-16:00

4-р хороо 40-50 мянгатын 15, 15А, Б,  18, 20, 21, 28, 36-38, 40, 42, 44-53, 53А, 53Б, 65-69, 77-р байрууд, 45-р сургууль, 149-р цэцэрлэг, Монгол шуудан 44-р салбар, Өндөр буянт холдинг, Меторо трейд, Хаан бууз, Эко констракшн ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Чингэлтэй

10:30-17:30

15, 16-р хороо Хайлаастын эцэс, Согоотын 52-86, Булагийн 21, Хайлаастын 9-11, Жаргалантын 7-16-р гудамжууд, Нийтийн бие засах газар, Гүнтийн тал, Амирлан трейд, Мон кара ХХК-ууд, Ариун гэгээн сүм, Бизнес инкубатор, Хүүхдийн амбулотори болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

11:00-18:00

10, 11-р хороо Цаг уурын станц, Горькийн гудамж, Зүүн Нарангийн задгай, 10-р хорооны задгай Овоот, Хонхорын гудамжууд

Хан-Уул

 

00:00-01:00

8-р хороо Нисэхийн дэнж, Сонсголон орчмоор

01:00-02:00

4-р хороо УСУГ-ын худгууд

02:00-03:00

8, 10-р Нисэхийн дэнж орчмоор

03:00-04:00

7, 8, 10-р хороо Буянт-Ухаа спортын ордонорчмоор

04:00-06:00

5, 6-р хороо Яармаг, Нүхтийн орчмоор

05:00-06:00

10-р хороо Буянт-Ухаа спортын ордон орчмоор

06:00-07:00

8, 10-р Нисэхийн дэнж орчмоор

11:00-17:00

3-р хороо Далай буян ХХК, Петростар ШТС-27, ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

 

10.30-16.00

20, 32-р хороо Монголиадевелопмент ресорсес, Дашваанжил, МТ ойл, Шунхлай, МТ, Ойн бирж, Монгол машин, Ихэр гурван цохио, Өвөр харзат, Эмээлт зах, Монгол эко мах, Шунхлай трейдинг ХХК-ууд, Таван толгойн ЦА болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-15:00

20, 22, 32-р хороо Тахилт, Баруун туруун орчмоор

Налайх

10.00-13.00

7-р хороо  Бадралын 12-19-р гудамж

14.00-17.00

1-р хороо Уурхайчны 1-4-р гудамж, УБЦТС ТӨХК-ийн Налайх ХҮТ, Цэцэрлэг, Баян Налайх төв

Багахангай

 

10.00-12.00

Үнэгтэй гэр хороолол

13.00-15.00

УСУГ-ын газрын контор, Эрчим хүч, ОБГ

15.00-18.00

Сургууль, Халамж, Караоке

11/Y

 

Баянзүрх

11:00-16:00

2, 4, 5-р хороо Цэргийн хотхон, Сансар хороолол, Монелийн задгай, АОС, Өлгий, Их засаг, Алтан Өлгий,  Глоб 32-р байр, Нийслэлийн хэсэгчилсэн инженерийн хангамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:30

2, 4-р хороо 169-р цэцэрлэг, Цэргийн хотхоны 8, Сансар хороолол, Билгүүн шагай, Тэвхэн, Глоб интернэйшнл, Улаантайж, Цонх констракшн, Хүннү, Гэгээн нуур, Огоот ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сүхбаатар

11:00-16:00

6-р хороо  10, 13/3, 24, 30, 36, 45, 46-р байрууд, УСУГ-ын ЦТП ашиглалт алба, Архивын ерөнхий газар, Мэдээлэл технологийн үндэсний парк, ШУТИС, Боловсрол мэдээллийн төв болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

 

10.30-17.00

10-р хороо Хийт констракшн, Зуурмагийн үйлдвэрүүд, Жаргалант эко хотхон, Мөнх-Очир дэд станц болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:30-18:00

10-р хороо Морингийн гэр хороо, Нисэхийн товчоо, Морин уулын цаг уурын станц болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

10.30-16.00

22-р хороо Тахилтын гудамж, Төхөөрөмж,  188-р цэцэрлэг, Оюунчимэг /өрх эмнэлэг/, ЭЭБТ, Сэрүүн Эрдэнэ, Вагнер-Ази тоног, Нью Эра Турс Монгол, Свифтланд марк ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-13.00

5-р хороо Городок Гандан -Ам

14.00-17.00

5-р хороо Городок Гандан -Уул

12/Y

Хан-Уул

11:00-18:00

3-р хороо 42-р гудамж, УБЦТС ТӨХК, ЦДҮС ТӨХК

14/Y

 

Сүхбаатар

 

11:00-15:00

1, 3-р хороо Петрожамп ХХК, УБДС-ний насос 1, 4, 5-р хорооллын 1Б, 8А, Б, 33Б, 39Б, 40Б, 44Б, 59Б байрууд, Номадс хоспитал, 68-р цэцэрлэг,  Шихихутуг ХЗДС болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:00

3-р хороо 5-р хорооллын 2А, Б, 8Б, 9Б, 14Б, 15, 16, 17Б, 20Б, 24Б, 28Б, 39Б, 45Б, Т-31-р байрууд, Наран трейд, Наран  их дэлгүүр, Монгол Оросын хамтарсан 3-р сургууль, ЭМН-ийн салбар амбулатори, 160, 54-р цэцэрлэгүүд, Меркүри зах болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:30

16-р хороо Ойчдын 1Т-38, Ойн задгай, Бэлхийн17, 26, 30, 33, 34, 35, 47-р гудамжууд, ШУТИС-ийн лаборатори, Ойн судалгаа хөгжлийн төв, Ватикан сүм, Трийглобал Монголиа, Болор Ану, Алтай холдинг, Батдэлгэрэх жим, Цэлмэггүн, Гурван эрдэнэ, Болгоогч ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

12:00-13:00

18-р хороо Бэлхийн 52-р гудамж, Шаб ХХК, иргэн Лхагважав, Ганболд, Ганбаяр, Ганбаатар болон эдгээрийн ойр орчмоор

13.30-14:30

18-р хороо 71-р сургууль Баяд трейд ХХК, Албан бус насан туршийн боловсролын төв болон ойр орчмоор

14:30-15:30

18-р хороо Гүнжийн амны зуслан, иргэн Наранхүү

Налайх

10.00-13.00

5-р хороо  Городокийн ус сувгийн ажилчдын байр

14.00-17.00

5-р хороо Городокын сургууль, Цэцэрлэг

Багахангай

10.00-13.00

4, 5, 6-р байр, ШТС, Нийгмийн даатгал

14.00-17.00

Цэргийн ангийн задгай, Хөөсөнцрийн үйлдвэр орчмоор

14-15/Y

Хан-Уул

11.00-17.00

Монгол вояаж, Цагаан шонхор, Эрхэт сүлд, ДИСИБИ, Морин нуур, Боржин зам, Хийт констракшн, Сандей, РЭС ХХК-ууд, Тахианы ферм, иргэн Мөнх-Очир, Буянт Ухаа 1, 2-р хороолол, Буга, МИАТ-ын сувилал, Хишиг сувилал, Газрын тос, НХХЯ, ТТХГ-ын зуслангууд болон эдгээрийн ойр орчмоор, ЦЭЭБ, Дьювилла, Газрын тос, ЕТГ-ын дэд станцын хэрэглэгчид

15/Y

 

Баянзүрх

11:00-17:30

8, 17-р хороо Тайгын булаг,  Жимобайл, Мосол, Охин хүү,Натуца ХХК, Орхон түшээ мөрөн БГБХ, Бэсрэгтрейд, Эрхэс трейд, Скайтел, Од-мөнх, Амин уул ХХК, Трансбус ХХК, Мод эд ХХК, 016-р ЦА-ийн зоорь тэр орчмын хэрэглэгчид

11:00-16:00

8-р хороо  АТҮТ Баянзүрх салбар, Хилчний 55, 55А, 55Б, 7-р байрууд, Хууль сахиулах их сургууль, 32-р цэцэрлэг, Академи хотхон СӨХ тэр орчмын хэрэглэгчид

Хан-Уул

 

11.00-12.00

10-р хороо Монгол вояаж, цагаан шонхор, Эрхэт сүлд, ДИСИБИ, Морин нуур, РЭС, Тахианы ферм, Боржин зам, Хийт констракшн, Мөнх-Очир, Сандей, Буянт Ухаа-1, 2-р хороолол, Буга МИАТ-ын сувилал, Хишиг сувилал, Газрын тос, НХХЯ, ТТХГ-ын зуслан, ЦЭЭБ, Дьювилла, Газрын тос, ЕТГ зуслан болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

 

11:30-17:00

2-р хороо АПУ-ын урд, Зайсан амона, АПУ ХК, Гастро сервис, Бэрэн констракшн, Энд автомэшн, Само институт, Само институт, Сэлбэ Плаза, Эрчим, МЖД, Жи-Эм-Ти, Дөч Гол ХХК-ууд, Богд хааны ордон музей болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:30-18:00

13-р хороо  ЗХЖШ-ын ЦТГ, Цэргийн тагнуулын газар, Худгууд эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-13.00

5-р хороо Городокын байрууд

14.00-17.00

5-р хороо  Городокийн Гандан Уул