Шагнах тухай

2017-07-06 08:10:58

2017 оны 07 сарын 06-ны өдөр                                       Дугаар А/531                                          Улаанбаатар хот

 

 

 

 

Шагнах  тухай

 

 

           Монгол Улсын Засаг захиргаа, нутаг дэвсгэрийн нэгж, түүний удирдлагын тухай хуулийн 29 дүгээр зүйлийн 29.2, Төсвийн тухай хуулийн 41 дүгээр зүйлийн 41.2.2, Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчдийн 1998 оны 23 дугаар, 2015 оны 134 дүгээр тогтоолыг тус тус үндэслэн ЗАХИРАМЖЛАХ нь:

 

       1. Тулгар төрийн 2226, Их Монгол Улс байгуулагдсаны 811, Үндэсний эрх чөлөө, тусгаар тогтнолоо сэргээсний 106, Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмыг тохиолдуулан Улаанбаатар хотын хөгжил цэцэглэлтэд үнэтэй хувь нэмэр оруулж байгаа дараахь хүмүүсийг Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд Улаанбаатар хотын Захирагчийн шагналаар шагнасугай:

 

Улаанбаатар хотын “Хүндэт тэмдэг”, 50,000 төгрөгөөр

1

Гаваа

Балжинням

Монголын Донорын холбооны донор сурталчлагч

2

Мөнх

Юмчин

Монголын Донорын холбооны донор сурталчлагч

3

Лувсаншарав

Даваасүрэн

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн ерөнхий шүүгч

4

Далх

Батбуян

Абау ХХК-ийн захирал

5

Цэрэндорж

Оюунчимэг

Монголын хүндийн өргөлтийн холбооны тамирчин

6

Жигжидсүрэн

Сансармаа

Чингэлтэй дүүргийн 3 дугаар хорооны ажилтан

7

Хүрэлбаатар

Мөнгөн-Өлзий

Улсын 3 дугаар төв эмнэлгийн их эмч

8

Бум-Эрдэнэ

Булган

Улсын 3 дугаар төв эмнэлгийн их эмч

9

Цэднээ

Даваацэрэн

Чингэлтэй дүүргийн 14 хорооны ахмад настан

10

Эрдэнэбилэг

Ариунцацрал

Чингэлтэй дүүргийн 14 хорооны ахмад настан

11

Цэрэндорж

Дамдинсүрэн

Чингэлтэй дүүргийн 14 хорооны ахмад настан

12

Цэдэн

Баярсайхан

Тагнуулын ерөнхий газрын Нийслэл дэх газрын дарга

13

Сүрэнжав

Хүдэрчулуун

Тагнуулын ерөнхий газрын Нийслэл дэх газрын орлогч дарга

14

Алтангэрэл

Дашцэрэн

Баянгол дүүргийн Монгол Ардын Намын  4 дүгээр үүрийн ахмад ажилтан

15

Доржсүрэн

Болд

Хил хамгаалах ерөнхий газрын 0151 дүгээр ангийн ажилтан

 

16

Бат-Өлзий

Мөнхтуяа

Хил хамгаалах ерөнхий газрын 0151 дүгээр ангийн 142 дугаар радио станцын дарга

17

Дэмбэрэл

Должинсүрэн

Нийслэлийн Татварын газрын татварын улсын байцаагч

18

Дамдинсүрэн

Пүрэвжав

Монгол улсын их бүтээн байгуулалтад оролцогч ахмад тээвэрчдийн холбоо   ТББ-ын ахмад ажилтан

19

Гэндэн

Өлзий

Монгол улсын их бүтээн байгуулалтад оролцогч ахмад тээвэрчдийн холбоо  ТББ-ын ахмад ажилтан

20

Гарав

Баттогтох

Нийслэлийн Авто зам хөгжлийн газрын орлогч дарга

21

Доржбал

Залуу-Эрдэнэ

Нийслэлийн Авто зам хөгжлийн газрын зохион байгуулагч

22

Дагва

Оюунчимэг

Баянгол дүүргийн 4 дүгээр хорооны ахмад настан

23

Самдан

Мөнхөө

Ахмад тээвэрчдийн холбоо ТББ-ын ахмад ажилтан

24

Дамдин

Урандэлгэр

Ус сувгийн удирдах газрын ус түгээгч

25

Галийдаваа

Чунагсүрэн

Ус сувгийн удирдах газрын жолооч

26

Дүндэн

Төмөрбаатар

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын ахлах офицер

27

Лхаянмядаг

Өлзийсайхан

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын сантехникч

28

Содном

Сэргэлэн

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын ээлжийн инженер

29

Ёндонжамц

Дорж

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын ээлжийн машинист

30

Шагдарсүрэн

Ганболд

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын инженер

31

Бямбаа

Баатарсүх

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын цахилгаанчин

32

Базардамдин

Доржжанцан

Чингэлтэй дүүргийн 14 дүгээр хорооны ахмад настан

 

“Нийслэлийн тэргүүний ажилтан” цол, тэмдэг, 40,000 төгрөгөөр

1

Дэмбэрэл

Туяа

Монголын Донорын холбооны донор сурталчлагч

2

Чойдорж

Уртнасан

Монголын Донорын холбооны донор сурталчлагч

3

Шагдарсүрэн

Сүхбаяр

Монголын чопперчин ахан дүүсийн холбоо ТББ-ын гишүүн

4

Бодь

Болдбаатар

Монголын чопперчин ахан дүүсийн холбоо ТББ-ын гишүүн

5

Дамдинжав

Юмчинлхам

Сүхбаатар дүүргийн 7 дугаар хорооны ахмад настан

6

Дэнсмаа

Ичинхорлоо

Сүхбаатар дүүргийн 4 дүгээр хорооны ахмад настан

7

Банзрагч

Цэцэг

Эх хүүхдийн Эрүүл мэндийн төвийн их эмч

 

8

Наран-Очир

Нямхорлоо

Нийслэлийн Онцгой байдлын газрын Гал түймэртэй тэмцэх хэлтсийн дарга

9

Дэшигренчин

Мөнхсайхан

Нийслэлийн Онцгой байдлын газрын Гал түймэртэй тэмцэх хэлтсийн ахлах мэргэжилтэн

10

Ёндон

Мягмаржав

Баянгол дүүргийн 3 дугаар хорооны ахмад настан

11

Мэнд

Батдорж

Зэвсэгт хүчний 017 дугаар ангийн штабын дарга

12

Дорж

Чингүнжав

Нийслэлийн Засаг Даргын Тамгын газрын мэргэжилтэн

13

Нямаа

Доржсүрэн

Хан-Уул дүүргийн Монгол ардын намын хорооны жижүүр

14

Чойндонжамц

Дамбасүрэн

Нийслэлийн Байгаль орчны газрын мэргэжилтэн

15

Нямдорж

Хүрэлбаатар

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ-ын ажилтан

16

Далайбаатар

Цэцэгбадам

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч

17

Шагайхүү

Хонгорзул

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын ахлах байцаагч

18

Мягмаржав

Ууганбаатар

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын ахлах байцаагч

19

Балънжав

Эрдэнэсүрэн

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын ахлах байцаагч

20

Дашцэрэн

Бямбасүрэн

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч

21

Бүдрагчаа

Намсрай

Нийслэлийн Төр захиргааны авто баазын жолооч

22

Цадмид

Энхжаргал

Нийслэлийн Төр захиргааны авто баазын механикч

23

Балсанжав

Баатаржав

Нийслэлийн Төр захиргааны авто баазын жолооч

24

Түмэндэмбэрэл

Энх-Амгалан

Улаанбаатар хотын захирагчийн ажлын албаны мэргэжилтэн

25

Гэндэндаржаа

Отгонтуяа

Нийслэл Улаанбаатар хотын үйлдвэрчний эвлэлүүдийн холбоо ТББ-ын нягтлан бодогч

26

Доёд

Цогтбаяр

Нийслэл Улаанбаатар хотын үйлдвэрчний эвлэлүүдийн холбоо ТББ-ын ажилтан

27

Ядамсүрэн

Болор

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газрын мэргэжилтэн

28

Гэндэнсүрэн

Батцэнгэл

Багануур дүүргийн Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтсийн байцаагч

29

Долгорсүрэн

Батсүрэн

Багануур дүүргийн Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтсийн байцаагч

30

Лхагважав

Мөнхцэцэг

Монголын хүүхдийн урлан бүтээх төвийн үйлчлэгч

31

Мижиддорж

Энхбаяр

Монголын хүүхдийн урлан бүтээх төвийн уран зургийн багш

32

Шухар

Хишигбуян

Монголын хүүхдийн урлан бүтээх төвийн жижүүр

 

33

Чулуун

Алтанцоож

Хил хамгаалах ерөнхий газрын 0151 дүгээр ангийн бичиг хэргийн эрхлэгч

34

Самархан

Хазима

Хил хамгаалах ерөнхий газрын 0151 дүгээр ангийн тогооч

35

Отгоншар

Цэнд-Аюуш

Нийслэлийн Татварын газрын татварын улсын байцаагч

36

Одбаяр

Золбаяр

Нийслэлийн Татварын газрын татварын улсын ахлах байцаагч

37

Чүлтэм

Батхүү

Нийслэлийн Хүнс, хөдөө аж ахуйн газрын мэргэжилтэн

38

Нямбуу

Отгонцэцэг

Нийслэлийн прокурорын газрын ажилтан

39

Сундуй

Энхмаа

Налайх, Багахангай дүүргийн хяналтын прокурор

40

Букуу

Гипэлмаа

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор

41

Өлзийбадрах

Алтантуяа

Сонгинохайрхан дүүргийн прокурорын газрын хяналтын прокурор

42

Ганжуур

Ганчимэг

Хан-Уул дүүргийн прокурорын газрын хяналтын прокурор

43

Пүрэв

Энхболд

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор

44

Төмөрбаатар

Оргил-Эрдэнэ

Нийслэлийн Хөрөнгө оруулалтын газрын хэлтсийн дарга

45

Дамдин

Хишигдорж

Баянгол дүүргийн 4 дүгээр хорооны ахмад настан

46

Санжаажав

Сосорбарам

Хан-Уул дүүргийн 9 дүгээр хорооны ахмад настан

47

Дамчий

Жанчивдорж

Сонгинохайрхан дүүргийн 29 дүгээр хорооны ахмад настан

48

Авид

Нарантуяа

Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтсийн байцаагч

49

Надмид

Болормаа

Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтсийн тасгийн дарга

50

Цогзол

Цогзолмаа

Ус сувгийн удирдах газрын инженер

51

Доржпалам

Хишигсүрэн

Ус сувгийн удирдах газрын машинист

52

Шаравсамбуу

Эрдэнэням

Сонгинохайрхан дүүргийн 8 дугаар хорооны үйлчлэгч

53

Долгоржав

Пүрэвсүрэн

Сонгинохайрхан дүүргийн 17 дугаар хорооны нийгмийн ажилтан

54

Халтар

Очирсуурь

Баянзүрх, Сүхбаатар, Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн тамгын газрын ажилтан

55

Шаравдорж

Элбэгтуяа

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын  офицер

56

Цэдэнбалжир

Оюунгэрэл

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын ахлах мэргэжилтэн

57

Бүдээ

Ундармаа

Орон сууц, нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын ахлах нягтлан бодогч

58

Чойжил

Шагдарсүрэн

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын засварчин

 

59

Багаа

Сарангэрэл

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын борлуулалтын байцаагч

60

Цэрэндулам

Шарав

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын машинист

61

Раднаа

Отгонбаяр

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын машинист

62

Сэрээтэр

Ганболд

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын засварчин

 

Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд Улаанбаатар хотын Захирагчийн 
“Жуух бичиг” 30,000 төгрөгөөр

1

Амарсайхан

Пүрэвдорж

Монголын чопперчин ахан дүүсийн холбоо ТББ-ын гишүүн

2

Жадамба

Хэрлэнбаяр

Монголын чопперчин ахан дүүсийн холбоо ТББ-ын гишүүн

3

Цэрэндондов

Эрдэнэмөнх

Монголын чопперчин ахан дүүсийн холбоо ТББ-ын гишүүн

4

Галхүү

Наранбаатар

Монголын чопперчин ахан дүүсийн холбоо ТББ-ын гишүүн

5

Энхсаруул

Мөнхгэрэл

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн шүүгчийн туслах

6

Амарсайхан

Дуламсүрэн

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн шүүгчийн туслах

7

Пүрэвжав

Куланда

Хан-Уул дүүргийн 60 дугаар сургуулийн багш

8

Алтангэрэл

Эрдэнэтуяа

Хан-Уул дүүргийн 26 дугаар сургуулийн бага ангийн багш

9

Давааням

Мөнхцэцэг

Хан-Уул дүүргийн 115 дугаар сургуулийн бага ангийн багш

10

Найдансүрэн

Оюунчимэг

Хан-Уул дүүргийн 115 дугаар сургуулийн сургалтын менежер

11

Очирваань

Одонтуул

Хан-Уул дүүргийн 26 дугаар сургуулийн сургалтын менежер

12

Дамирансүрэн

Лхагвасүрэн

Хан-Уул дүүргийн 75 дугаар сургуулийн багш

13

Алтангэрэл

Булганаа

Хан-Уул дүүргийн Цэцээ гүн цогцолбор сургуулийн багш

14

Гүенбаатар

Элбэгзаяа

Сонгинохайрхан дүүрэг дэх Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн ажилтан

15

Норов

Данзанжамц

Сонгинохайрхан дүүрэг дэх Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн жолооч

16

Энхтайван

Энхсайхан

Нийслэлийн Иргэдийг гамшгаас хамгаалах сургалт арга зүйн төвийн номын санч

17

Раднаабазар

Мөнхбат

Нийслэлийн Онцгой байдлын газрын ахлах мэргэжилтэн

18

Даваадорж

Даваасүрэн

Нийслэлийн Онцгой байдлын газрын ахлах мэргэжилтэн

19

Дашням

Азбилэг

Монгол Улсын Филармоны хөгжимчин

20

Доржсүрэн

Энхмаа

Монгол Улсын Филармоны хөгжимчин

21

Пүрэвдорж

Жаргалсайхан

Монгол Улсын Филармоны хөгжимчин

22

Баатарчулуун

Даваасүрэн

Нийслэлийн Шийдвэр гүйцэтгэх албаны ахлах шийдвэр гүйцэтгэгч

23

Уламбаяр

Дарьсүрэн

Зэвсэгт хүчний 017 дугаар ангийн барилгачин

24

Рэнцэндорж

Цэцгээ

Зэвсэгт хүчний 017 дугаар ангийн сэлбэгийн нярав

25

Оном

Цоггэрэл

Зэвсэгт хүчний 017 дугаар ангийн жолооч

26

Ёндон

Машбаяр

Улсын 3 дугаар төв эмнэлгийн сантехникийн ажилтан

27

Мягмарсүрэн

Отгон

Улсын 3 дугаар төв эмнэлгийн үйлчилгээний ажилтан

28

Отгонтогтох

Наранцэцэг

Улсын 3 дугаар төв эмнэлгийн үйлчилгээний ажилтан

29

Доржгочоо

Доржрагчаа

Нийслэлийн Байгаль орчны газрын мэргэжилтэн

30

Чойжил

Сугарцэрэн

Гэрлэх ёслолын ордон ОНӨААТҮГ-ын харуул

31

Болд

Болор-Эрдэнэ

Гэрлэх ёслолын ордон ОНӨААТҮГ-ын үйлчлэгч

32

Товуу

Болдбаатар

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ-ын ажилтан

33

Бяхаржав

Алтанбагана

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ-ын жолооч

34

Жамьянбазар

Нэмэхбаяр

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ-ын нягтлан бодогч

35

Бямба

Хүрэлчулуун

Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ-ын засварчин

36

Тунсаг

Хулан

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч

37

Төмөрмуна

Мөнхболд

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын ахлах байцаагч

38

Отгонжав

Будхүү

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч

39

Готов

Цэцгээ

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын нягтлан бодогч

40

Дашзэгвэ

Жавзандулам

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын үйлчлэгч

41

Мягмарзана

Энхжаргал

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газрын дотоод ажил хариуцсан ажилтан

42

Дагвадорж

Мөнхтуул

Татварын ерөнхий газрын ахлах байцаагч

43

Цэнддоо

Энхтүвшин

Нийслэлийн давж заалдах шатны шүүхийн шүүгчийн туслах

44

Гончигжанцан

Бямбажаргал

Нийслэлийн давж заалдах шатны шүүхийн шүүгчийн туслах

45

Ганбаатар

Шинэцэцэг

Нийслэлийн давж заалдах шатны шүүхийн шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга

 

46

Лувсандорж

Эрдэнэцогт

Нийслэлийн Төр захиргааны авто баазын харуул

47

Дамбийхүү

Мөнхбат

Нийслэлийн Төр захиргааны авто баазын харуул

48

Дамдин

Сэндэнхүү

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн нягтлан бодогч

49

Нямбуу

Батцэцэг

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн ажилтан

50

Нацагдорж

Оюунцэцэг

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн ажилтан

51

Адъяа

Жамбал

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн монтёр

52

Гантөмөр

Гантулга

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн инженер

53

Дашдорж

Ганхуяг

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн төлөвлөлтийн инженер

54

Дагданжамц

Ганбаяр

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн инженер

55

Батдэлгэр

Болд

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн монтёр

56

Эрдэнэбаяр

Жаргалсайхан

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн монтёр

57

Гантогоо

Пүрэвдорж

Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК-ийн нягтлан бодогч

58

Рэнцэнбямба

Даваасүрэн

Улаанбаатар хотын захирагчийн ажлын албаны мэргэжилтэн

59

Сүрэнхорлоо

Эрдэнэболд

Улаанбаатар хотын захирагчийн ажлын албаны мэргэжилтэн

60

Лхагвасүрэн

Энхтуул

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газрын мэргэжилтэн

61

Цогбадрах

Цогтжаргал

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газрын мэргэжилтэн

62

Батцоож

Алтансоёмбо

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газрын мэргэжилтэн

63

Пүрэвсүрэн

Долцон

Багануур дүүргийн Бага-Ус ОНӨААТҮГ-ын лаборант

64

Шагдарсүрэн

Оюун-Эрдэнэ

Монголын хүүхдийн урлан бүтээх төвийн эдлэхүүн хийц бэлтгэгч

65

Үүрцайх

Эрдэнэчимэг

Багахангай дүүргийн Засаг даргын тамгын газрын мэргэжилтэн 

66

Раднаа

Дашгомбо

Монгол наадам цогцолбор ОНӨТҮГ-ын нягтлан бодогч

67

Отгондорж

Уянга

Монгол наадам цогцолбор ОНӨТҮГ-ын ажилтан

68

Бямбажав

Бүрэнжаргал

Гарьд манлай эмнэлгийн их эмч

69

Баатаржав

Энхмандах

Нийслэлийн Авто зам хөгжлийн газрын ахлах мэргэжилтэн

70

Гүндэнбал

Хасбаатар

Нийслэлийн Авто зам хөгжлийн газрын мэргэжилтэн

71

Манлай

Мөнхцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын тамгын газрын нийгмийн ажилтан

72

Ганболд

Хүслэн

Монгол Улсын Эрчим хүчний яамны мэргэжилтэн

73

Хорлоо

Даваадулам

Чингэлтэй дүүргийн прокурорын газрын хяналтын прокурор

74

Уртнасан

Дэндэвдорж

Нийслэлийн прокурорын газрын хяналтын прокурор

75

Шагдаржав

Эрдэнэбилэг

Нийслэлийн Хөрөнгө оруулалтын газрын мэргэжилтэн

76

Баатаржав

Сайнбилэг

Нийслэлийн Хөрөнгө оруулалтын газрын мэргэжилтэн

77

Жүгдэрбарам

Батзолбоо

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газрын мэргэжилтэн

78

Аюурзана

Саруултуяа

Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтсийн улсын байцаагч

79

Гунгаабуу

Бямбажаргал

Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтсийн байцаагч

80

Адъяабаяр

Энхбаяр

Ус сувгийн удирдах газрын инженер

81

Чимэдсүрэн

Чимгээ

Ус сувгийн удирдах газрын мэргэжилтэн

82

Цэдэв

Ганчимэг

Ус сувгийн удирдах газрын ус түгээгч

83

Төмөр

Солонго

Ус сувгийн удирдах газрын мэргэжилтэн

84

Тамир

Батзаяа

Хан-Уул дүүргийн 10 дугаар хорооны нийгмийн ажилтан

85

Баярсайхан

Гэрэлмаа

Хан-Уул дүүргийн 3 дугаар хорооны  ажилтан

86

Лхагвасүрэн

Амгаланбаатар

Чингэлтэй дүүргийн 16 дугаар хорооны нийгмийн ажилтан

87

Жижигхэн

Цогзолмаа

Баянзүрх, Сүхбаатар, Чингэлтэй дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн тамгын газрын шүүгчийн туслах

88

Батсайхан

Батсоёмбо

Багахангай дүүргийн Илч-Орд ОНӨААТҮГ-ын инженер

89

фельдшир

Нарангэрэл

Багахангай дүүргийн Онцгой байдлын хэлтсийн ажилтан

90

Гансүх

Чинсанаа

Багахангай дүүргийн Ус сувгийн удирдах газрын засварчин

91

Лхагваа

Баатарзоригт

Багахангай дүүргийн Засаг даргын тамгын газрын Цэргийн штабын  дарга

92

Батчулуун

Сувд-Эрдэнэ

Багахангай дүүргийн Жижиг дунд үйлдвэрийг дэмжих төвийн мэргэжилтэн

93

Дагва-Очир

Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын ахлах сэтгэл зүйч

94

Дарьхүү

Мөнх-Эрдэнэ

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын ахлах мөрдөн байцаагч

95

Сэндрэм

Сэргэлэн

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын Албадан саатуулах, эрүүлжүүлэх төвийн тогооч

96

Болдбаатар

Уртнасан

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын ахлах мөрдөн байцаагч

97

Дэмбэрэл

Эрдэнэ-Очир

Нийслэлийн Цагдаагийн газрын ахлах байцаагч

98

Чулуунбат

Эрдэнэбаяр

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын засварчин

 

99

Чойжоо

Цэрэнханд

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын байцаагч

100

Энхтайван

Булганчимэг

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын ахлах инженер

101

Баатарпүрэв

Гантулга

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын инженер

102

Пүрэвжав

Гэрэлт-Од

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын засварчин

103

Чимэдцэрэн

Эрдэнэбаатар

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын машинист

104

Төмөрчөдөр

Эрдэнэбат

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын машинист

105

Лхамаа

Баянбилэг

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын засварчин

106

Арцад

Батбаатар

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын машинист

107

Содномпил

Ганбат

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГ-ын машинист

108

Цэрэн

Өлзийхишиг

Хан-Уул дүүргийн 14 дүгээр хорооны ахмад настан

109

Наянтай

Ганбаатар

Хан-Уул дүүргийн 14 дүгээр хорооны ахмад настан

110

Цэрэндаш

Сандуйдорж

Хан-Уул дүүргийн 14 дүгээр хорооны ахмад настан

110

Базар

Болд

Хан-Уул дүүргийн 14 дүгээр хорооны ахмад настан

          2.Шагнал олгоход шаардагдах 7.380.000 /долоон сая гурван зуун наян мянган/ төгрөгийг Нийслэл Засаг даргын нөөц сангаас гаргахыг Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газар /М.Отгонбаяр/-т зөвшөөрсүгэй.

 

 

 

 

                                 НИЙСЛЭЛИЙН ЗАСАГ ДАРГА

                                 БӨГӨӨД УЛААНБААТАР ХОТЫН

                                 ЗАХИРАГЧ                                                                               С.БАТБОЛД